У Броварах для реабілітації військових у міський басейн закупили спеціалізований ліфт
![У Броварах для реабілітації військових у міський басейн закупили спеціалізований ліфт У Броварах для реабілітації військових у міський басейн закупили спеціалізований ліфт - зображення](/storage/resized/lg/news/9bd892aa-5d41-4580-8175-d504db3078af/photo_2024-04-18_12-27-50.jpg)
Директор "Купави" Сергій Бреус презентував нове важливе придбання – спеціалізований ліфт-підйомник, який за його поданням було закуплено за кошти місцевого бюджету.
![У Броварах для реабілітації військових у міський басейн закупили спеціалізований ліфт У Броварах для реабілітації військових у міський басейн закупили спеціалізований ліфт - зображення](/storage/resized/lg/news/9bd892aa-5d41-4580-8175-d504db3078af/photo_2024-04-18_12-27-50 (2).jpg)
Нещодавно, у Бородянці відкрили відбудований Центр соціально-психологічної реабілітації. В березні 2022 року Центр був майже вщент зруйнований збройними силами рф внаслідок прямого влучання танкового снаряду.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.