У Броварах демонтують самовільно вириті погреба
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66462121_328908411354193_5814588040277917696_n.jpg)
У Броварах по вулиці Короленка 60-а та 60-б, в районі будівництва нової школи, проводиться демонтаж самовільно виритих погребів.
"Одразу скажемо: ми не підтримуємо і нікому не радимо рити погреби без належного дозволу. Рано чи пізно, але все, що встановлено чи вирито незаконно - буде прибране", - повідомляють у Броварській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/12444.jpg)
Власникам погребів неодноразово повідомляли про незаконне розміщення та необхідність проведення самостійного демонтажу. Усі громадяни мали достатнього часу для того, щоб забрати з погребів консервацію, овочі, інші речі та демонтувати свої погреби в добровільному порядку. Роботи за цією адресою продовжуються.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66380498_328908464687521_1290520690423758848_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66078850_328908514687516_7111233268166426624_n.jpg)