У Броварах 184 особи хворіють на COVID-19
![У Броварах 184 особи хворіють на COVID-19](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/covid-19-1.jpg)
У Броварах, станом на 8:00 15 вересня,184 особи хворіють на коронавірусну інфекцію COVID-19.
Про це повідомляють на сторінці Броварської міської ради.
З них 15 госпіталізовано: 7 у Броварську багатопрофільну клінічну лікарню та 8 - до інших закладів. Хворих дітей на сьогодні - 5, лікуються амбулаторно.
Раніше "Погляд" писав, що в Україні почало діяти нове епідемічне зонування, з 14 вересня в Україні набрав чинності новий розподіл міст і районів на карантинні зони.