У Борисполі вже 8 хворих на COVID-19
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/f26503a9b8ea5889ad6162fa59cbaa6a0574dc08.jpg)
За даними Центру громадського здоров’я, у Київський області станом на ранок 8 квітня 2020 року офіційно підтверджено 121 випадок захворювання на коронавірус. За останню добу – 24 нових випадки.
У місті Бориспіль 8 хворих на коронавірус, в тому числі одна дитина. У районі без негативного приросту - 1 громадянин.
Також підозри є у районах: Білоцерківський; Бориспільський; Бородянський; Броварський; Васильківський; Вишгородський; Макарівський; Миронівський; Переяслав-Хмельницький; Поліський; Рокитнянський; Ставищенський; Тетіївський, Фастівський.
Населені пункти: м. Березань; м. Біла Церква; м. Бориспіль; смт. Бородянка; м. Боярка; м. Бровари; м. Буча; м. Васильків; м. Вишгород; м. Вишневе; смт Ворзель; м. Гостомель; смт Іванків; м. Ірпінь ;смт. Козин; с. Коцюбинське; смт Макарів;
м. Обухів; м. Переяслав; м. Славутич; м. Українка, м. Фастів; м. Яготин.
Читайте також: За минулу добу кількість хворих на COVID 19 у Києві зросла на 15 осіб: Кличко