Новини
Новини Київської області

У Білогородці створять реабілітаційно-спортивний комплекс (ВІДЕО)

Створення реабілітаційно- спортивних комплексів є соціально значимою складовою для відновлення ветеранів війни й осіб з інвалідністю, забезпечує доступ до реабілітації, сприяє адаптації та соціальній інтеграції.

Команда Мінмолодьспорту України на чолі з директором департаменту масового спорту та здоров'я нації Сергієм Тимофєєвим зустрілася з очільником Білогородської територіальної громади Київської області Антоном Овсієнко.

Під час зустрічі обговорили перспективи будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу та розширення спектру послуг для ветеранів війни та осіб з інвалідністю, передає Укрінформ.

Представники Мінмолодьспорту оглянули місце будівництва майбутнього комплексу і висловила пропозиції для подальшого втілення цієї ініціативи.

Як зазначалося, побудова реабілітаційно-спортивних комплексів є соціально важливою складовою створення умов для відновлення ветеранів війни та осіб з інвалідністю з багатьох причин. По-перше, такі комплекси дозволять забезпечити доступ до необхідних реабілітаційних послуг та спортивних тренувань, що сприятиме покращенню їх фізичного та психологічного стану. По-друге, створення подібних просторів сприятиме соціальній інтеграції ветеранів війни та осіб з інвалідністю та адаптації до умов життя, що змінилися.

Формування безбарʼєрного середовища для всіх та кожного та створення умов для фізкультурно-спортивної реабілітації є однією з пріоритетних задач міністерства.

Вас також можуть зацікавити такі новини: