У Білій Церкві співмешканець жінки викинув її 5-річну дитину з вікна
Сьогодні, близько 12-ї години, поліцейські Білої Церкви отримали виклик «Інші тілесні ушкодження» на вулиці Сквирське шосе. В повідомленні повідомлялось, що малолітня дитина з травмованою головою сидить на вулиці, під під’їздом. На додачу до цього, заявниця чула звук розбитого скла.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/83185354_1690993614401025_4128851676812437812_o.jpg)
Про це повідомили патрульна поліція Білої Церкви та поліція Київщини.
Поліцейські прибули за вказаною адресою майже одночасно з медиками. Лікарі повідомили інспекторам, що дитину забрали батьки, зачинились в квартирі та ігнорують прохання відчинити двері.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-16-at-13.21.07-1.jpeg)
Оскільки в діях батьків вбачалась загроза для життя дитини, патрульні прийняли рішення потрапити до квартири через розбите скло на першому поверсі. В оселі вони виявили матір дитини та 5-річного хлопчика з явними тілесними ушкодженнями.
Дитину передали екстреній швидкій медичної допомозі, а на місце події викликали працівників ювенальної превенції. Каретою швидкої допомоги хлопчика з тяжкими травмами доправлено до реанімаційного відділення лікарні. Наразі за його життя борються лікарі.
За попередньою інформацією, упродовж дня співмешканці у квартирі вживали алкогольні напої і між ними виникла сварка. Хлопчика з вікна викинув розлючений співмешканець матері дитини, бо він заважав дивитися «господарю» фільм, після цього втік в невідомому напрямку.
Проте, незабаром його знайшли та затримали працівники місцевого відділу поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-16-at-14.50.50.jpeg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві мати викинула новонароджену дитину з вікна.