У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт
![У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт - зображення](/storage/resized/lg/news/9c0f3ed7-15cf-406b-ae64-9c0d0464c40b/438108341_883989810421903_7294808086611316571_n.jpg)
Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.
Мобільна аптека буде обслуговувати найвіддаленіші села, де відсутні стаціонарні аптеки. В ній можна придбати найнеобхідніші безрецептурні та рецептурні ліки, а також препарати за програмою “Доступні ліки”.
Аптека оснащена спеціальними холодильниками та шафами, що забезпечують зберігання та транспортування препаратів з дотриманням необхідного температурного режиму.
Інформацію про маршрути мобільних аптечних пунктів на Київщині можна знайти у телеграм-каналі "Мобільна аптека "ТУТ", на офіційному сайті "Укрвакцини", а також у сімейного лікаря та органів місцевої влади.
Невдовзі мобільні аптеки також розпочнуть роботу у Тетіївській громаді Київщини та ще в шести громадах Житомирської та Чернігівської областей.
Нагадаємо про відновлення молодіжного простору у Баришівці. Баришівський хаб – один із двох зруйнованих об’єктів молодіжної сфери в Київській області.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.