Новини Київської області
Баришівка та Березань

У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт

Мобільна аптека буде обслуговувати найвіддаленіші села, де відсутні стаціонарні аптеки.

У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт - зображення
Фото: facebook.com/moz.ukr

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Мобільна аптека буде обслуговувати найвіддаленіші села, де відсутні стаціонарні аптеки. В ній можна придбати найнеобхідніші безрецептурні та рецептурні ліки, а також препарати за програмою “Доступні ліки”.

Аптека оснащена спеціальними холодильниками та шафами, що забезпечують зберігання та транспортування препаратів з дотриманням необхідного температурного режиму.

Інформацію про маршрути мобільних аптечних пунктів на Київщині можна знайти у телеграм-каналі "Мобільна аптека "ТУТ", на офіційному сайті "Укрвакцини", а також у сімейного лікаря та органів місцевої влади.

Невдовзі мобільні аптеки також розпочнуть роботу у Тетіївській громаді Київщини та ще в шести громадах Житомирської та Чернігівської областей.

У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт - зображення
У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт - 1 - зображення
У Баришівській громаді запрацював перший мобільний аптечний пункт - 2 - зображення
Фото: facebook.com/moz.ukr

Нагадаємо про відновлення молодіжного простору у Баришівці. Баришівський хаб – один із двох зруйнованих об’єктів молодіжної сфери в Київській області. 

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.