Новини
Новини Київської області
Баришівка та Березань

"Час діяти, Україно!": про відновлення молодіжного простору у Баришівці (ВІДЕО)

Баришівський хаб – один із двох зруйнованих об’єктів молодіжної сфери в Київській області. Крім нього також було знищено молодіжний хаб у Мощуні Гостомельської територіальної громади.

10 квітня стартує грантовий проєкт "Час діяти, Україно!". Це конкурс соціальних ініціатив в межах якого громади можуть отримати на власні проєкти до 100 тисяч гривень.

У Баришівці відбудеться публічне інтерв'ю ветерана Сергія Халупінського з місцевою молоддю. Локацією для зустрічі стане молодіжний простір Fun Hub.

У березні 2022 року російські окупанти нанесли ракетний удар по будівлі, і вщент її знищили. Центр відновили в новому місці – в укритті місцевого будинку культури. Там продовжує збиратися молодь, проводять лекції, тренінги та зустрічі десятки активістів.

У створенні простору 2021 року та його відновленні 2022-го грантами й консультаціями допомагала команда Благодійного фонду "МХП-Громаді". Про відновлення молодіжного хабу журналісти медіа Погляд знімали сюжет наприкінці 2022 року.

Нагадаємо, у Києві відбулась фінальна конференція проєкту "Мрії в дії". Підприємниці із всієї України демонстрували продукти та послуги соціальних підприємств і отримували корисні поради від експертів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.