Новини Київської області
Відбудова регіону

Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори

Нова Транспортна модель Київщини дозволить оптимізувати транспортні потоки.

Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - зображення
Фото - КОВА

Делегація з Південної Кореї побувала у Київській області. Завдяки їхній допомозі вже розпочато розроблення Транспортної моделі регіону.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Трохи більше ніж чотири місяці тому у Києві під час спільного форуму України та Республіки Корея домовилися з південнокорейськими інвесторами про їхню допомогу в удосконаленні транспортної інфраструктури Київщини. Вже цього тижня на Київщині приймали делегацію з Південної Кореї для напрацювання конкретних кроків з реалізації проєкту", —

написав Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що Транспортна модель Київської області дозволить: проаналізувати стан пошкодження транспортної інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію її відновлення, розробити комплексні плани просторового розвитку, оптимізувати транспортні потоки.

"Завдяки нашим партнерам зробимо транспортну інфраструктуру Київщини сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Свої пропозиції максимально оперативно готові надавати райони та громади області, адже саме на місцях розуміють, що вкрай потрібно пристоличному регіону", —

зазначив голова КОВА.

За його словами, голова південнокорейської делегації Лі Ми-Хіук розповів, що був вражений побаченим на Київщині і здатністю навіть в умовах війни відбудовувати країну та будувати плани на майбутнє.

Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - зображення
Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - 1 - зображення
Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - 2 - зображення
Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - 3 - зображення
Транспортну інфраструктуру Київщини допоможуть удосконалити південнокорейські інвестори - 4 - зображення

Нещодавно, Міндовкілля спільно з Держводагентством та спеціалістами водного сектору Кореї визначили Козаровицьку дамбу на Київщині, як пілотний проєкт для відновлення водогосподарської інфраструктури України. Вартість робіт фахівці оцінили в 14 млн доларів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.