Відбудова регіону
Вишгородський район

Корея допоможе відновити пошкоджену через війну Козаровицьку дамбу на Київщині

Вартість робіт фахівці оцінили в 14 млн доларів.

Корея допоможе відновити пошкоджену через війну Козаровицьку дамбу на Київщині - зображення
Фото: Наш Київ

Міндовкілля спільно з Держводагентством та спеціалістами водного сектору Кореї визначили Козаровицьку дамбу на Київщині, як пілотний проєкт для відновлення водогосподарської інфраструктури України. Вартість робіт фахівці оцінили в 14 млн доларів.

Про це повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Зазначається, що Козаровицька дамба була пошкоджена у перші дні повномасштабного вторгнення та мала оборонне значення для захисту міста Києва. Зараз вона потребує термінового відновлення.

"Вартість робіт оцінили в 14 млн доларів. У відновленні допоможуть дві корейських компанії: K-Water і KOICA", –

йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що відновлення Козаровицької дамби дозволить захистити від підтоплення населені пункти на узбережжі річки Ірпінь нижче Київського водосховища.

Нагадаємо, через Гостомельський міст частково відновили рух транспорту. 134-метровий міст забезпечує сполучення між Києвом та Бучею через річку Ірпінь. Відновлювати його почали ще влітку 2022 року.

Також, пропонуємо переглянути сюжет ІА "ПОГЛЯД", як річка Ірпінь допомогла ЗСУ відбити ворога.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.