#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Суспільство

Святковий карантин: туристам на гірськолижних курортах видаватимуть спеціальні сovid-наклейки

01.12.2021 0
У зв'язку із посиленням протиепідемічних заходів, відтепер туристи мають також обов'язково пред’являти COVID-документи при поселенні до готелів.

Святковий карантин: туристам на гірськолижних курортах видаватимуть спеціальні сovid-наклейки - зображення
Фото: pixabay

Відповідно до постанови №21 головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, громадяни, які заселятимуться до гірськолижного готелю мають в обов’язковому порядку показати один з перелічених документів:

  • COVID-сертифікат;

  • негативний ПЛР-тест;

  • довідку про одужання від коронавірусу.

Також, зазначається, що за новими правилами:

  • перевірка документів проводитиметься під час купівлі або ж обміну абонементу на гірськолижне катання й гірськолижне спорядження у спеціально організованих центрах;

  • рекомендується видавати туристам спеціальні значки, аби їм не довелося повторно пред’являти документи;

  • керівники об’єктів господарювання на території зобов’язані забезпечити усіх туристів достатнім запасом рідкого мила, антисептиків, паперових рушників;

  • туристи, зі свого боку, зобов’язані носити захисні маски в закритих приміщеннях й пред’являти COVID-документи під час вимоги від представників суб’єкта господарювання.

Постанова також дублює вимоги щодо роботи готелів та закладів харчування в "червоній" та "жовтій" зоні при 100% вакцинації співробітників. 

Між тим, "Укрзалізниця" анонсувала запуск швидкісного потяга за популярним туристичним напрямом. Так, на 24, 26 та 30 грудня 2021 року, а також 2, 6 та 8 січня 2022 року призначили курсування поїзда Інтерсіті+ "Лижний експрес”" сполученням Київ — Славське.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.