Новини
Київ

Стратегію розвитку столиці на 10 років затвердять у грудні


Презентація стратегії відбудеться на міжнародній конференції.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

15 грудня у НСК «Олімпійський» на міжнародній конференції презентують «Стратегію розвитку міста Києва до 2035 року».

Розробляли документ фахівці та активні городяни, які вносили свої пропозиції та ідеї щодо того, яким у майбутньому вони хочуть бачити Київ.

«У рамках заходу відбудеться презентація проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року, її пріоритетів, цілей, напрямків та завдань. В обговоренні Стратегії візьмуть участь представники центральних та місцевих органів влади, іноземних муніципалітетів, бізнесу та ЗМІ, а також фахівці різних областей та громадські активісти».

пресслужба КМДА

Варто зазначити, що нині в столиці реалізують стратегію до 2025 року, яку затвердили у 2017 році.

«Назріла необхідність гармонізувати положення з актуальними на сьогодні державними документами стратегічного характеру».

пресслужба КМДА

Нагадаємо, Київський льодовий стадіон переоблаштують на тенісний центр, а мости через Дніпро планують закрити на тривалий ремонт. Натомість 20 грудня відкриється нова ділянка Великої Кільцевої дороги.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.