Стоп коронавірус! У Броварах дезинфікують зупинки, дитячі майданчики та лавки у парках та скверах
![Стоп коронавірус! У Броварах дезинфікують місця скупчення людей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89851117_503130737265292_3777976073921232896_o.jpg)
У Броварах посилюють заходи безпеки в умовах можливого розповсюдження коронавірусу, на території міста проводяться заходи з дезинфекції не тільки у закладах освіти, культури, торгівлі, але й у місцях значного скупчення людей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89832663_503130890598610_483300484996661248_o.jpg)
Відсьогодні працівниками КП "Бровари - Благоустрій" дезинфекційним засобом "Еконорм DEZ Актив" обробляються павільйони очікування на вулицях міста, ігрові форми на дитячих майданчиках та лавки у парках та скверах, повідомляє Броварська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/009878765678.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/87900087.jpg)
Фото: Броварська міська рада