Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Столичні комунальні заклади з надання психіатричної допомоги реорганізують


Сьогодні, 08 квітня, Київрада прийняла рішення про це, підтримане 92 депутатами.

Фото з офіційного сайту КМР

Це рішення, як зазначили у Київській міській раді, було прийнято для того, щоб не допустити припинення функціонування судово-психіатричної установи Києва, а також - задля забезпечення безперервності надання психіатричної допомоги в амбулаторних або стаціонарних умовах, покращення рівня надання послуг у сфері охорони здоров'я та підвищення рівня медичного забезпечення населення Києва, а також поліпшення матеріально-технічного забезпечення та підвищення професійного рівня медичних працівників. 

«Прийняття рішення надасть можливість оптимізувати витрати на утримання закладів та забезпечить ефективне та раціональне використання наявних кадрових та матеріальних ресурсів, покращить якість надання спеціалізованої медичної допомоги на стаціонарному та амбулаторному рівнях, забезпечити фінансування здійснення судово-психіатричної експертизи»,  

повідомляється на офіційному веб-сайті Київської міської ради. 

А ще прийняте сьогодні рішення передбачає організацію на постійній основі виїзних консультативних прийомів лікаря-психіатра на базі консультативно-діагностичних центрів. У КМР зауважують, що мета таких кроків - покращення доступності надання медичної допомоги.

І це не єдина проблема у сфері охорони здоров’я столиці. «Погляд» повідомляв, що  у Києві ковідних хворих будуть приймати в пологових будинках і в дитячих лікарнях. Адже хворих все більше. Зокрема, 5 квітня лише 7 киян здолали коронавірус.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.