#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

STEM-освіта: уряд визначив заходи з науково-дослідницької діяльності учнів

26.02.2021 0 Косянчук Інна 0

Уряд оприлюднив план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти до 2027 року.

Розпорядження Кабміну « Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року» можна переглянути за посиланням.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, цим документом визначено  комплекс заходів щодо  формування і розвитку навичок науково-дослідницької та інженерної діяльності, винахідництва, підприємництва, ранньої професійної самовизначеності та готовності до усвідомленого вибору майбутньої професії, популяризацією науково-технічних та інженерних професій, поширенням іновацій в освітній сфері.

«Відповідаючи на глобальні виклики цифрової трансформації та ключові наукові й технологічні тенденції, одним з пріоритетних напрямів розвитку усіх країн світу стає STEM-освіта (наука, технології, інженерія і математика). Сьогодні у світі велику увагу приділяють вивченню математики та інженерії. Тому відповідність змісту навчання суспільно-економічним запитам держави має бути основою нової філософії природничо-математичної освіти», -

міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

Упродовж 2021-2022 років, відповідно до плану заходів, передбачається розробити навчальні матеріали та методичні рекомендації для вчителів з підготовки здобувачів освіти до участі у міжнародному освітньому дослідженні PISA.

Окрім цього, такий же період відводиться для оновлення стандартів вищої освіти галузі знань «Освіта/Педагогіка» з питань використання новітніх педагогічних підходів до викладання та оцінювання, практики міжпредметного навчання, тощо.

Раніше ми писали, що МОН затвердило рекомендації щодо заохочення школярів до занять спортом.

«Погляд» повідомляв, що розпочинається сертифікація вчителів. Перший етап незалежного тестування відбудеться 27 лютого.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.