#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Новини
Київщина
Суспільство
Україна-суспільство

Стартував благодійний проєкт «Шкільний портфелик» від фонду «Карітас України»

10.08.2021

2 серпня 2021 року, в Україні вперше стартував благодійний проєкт для малозабезпечених сімей «Шкільний портфелик» створений за ідеєю "підвішеної" кави. Сім'ї школярів зможуть безкоштовно отримати новенькі шкільні рюкзаки та канцелярські набори, долучитися до акції можуть всі охочі до 21 серпня 2021 року.  

Фото з caritas.ua

Ідея анонімної допомога пов'язана з італійською традиція "підвішувати" каву, залишати оплачений напій для тих, хто не в змозі себе потішити смачним напоєм. IT-компанія SoftServe та найбільший онлайн-ритейлер ROZETKA підтримали ініціативу фонду «Карітас України» та «підвісили» для дітей новенькі шкільні рюкзаки та канцелярські набори.

Фото з rozetka.com.ua

Речі не треба розшукувати по магазинах та шкільних базарах, щоб долучитися до благодійності. Достатньо обрати один з трьох варіантів по кишені на сайті rozetka.ua: шкільний рюкзак і пенал (189 грн), канцелярський набір (200 грн) та всі три позиції разом (389 грн). Потрібно обрати доставку кур’єром, вказати адресу фонду «Карітас України» та оплатити набір карткою на сайті. Організатори розподілять «підвішені» набори по всім регіонам. До канцтоварів входять аж 19 видів речей: зошити, кулькові ручки, олівці, фарби, ножиці, клей, альбом, пластилін тощо.  Благодійна акція триватиме по 21 серпня 2021 року.  

Компанія SoftServe вже показала приклад іншим компаніям і передали сім'ям, що живуть у складних обставинах, близько 1000 портфеликів та наборів канцелярії.

Нагадаємо, “Погляд” також повідомляв, що школярів навчатимуть презентувати свої продукти та шукати інвесторів.

Ми також писали, як школяр із Бучі розробив унікальну соцмережу для людей із вадами зору.

https://www.youtube.com/embed/LNptYrCKuF0

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.