Новини
Головні новини
Вибори
Політика

Стартувала кампанія з висування кандидатів на місцеві вибори


Від сьогодні, 15 вересня, і до 24 вересня бажаючі позмагатися за посаду сільського, селищного, міського голови чи крісло депутата місцевої ради, можуть подавати свої кандидатури на реєстрацію.

Згідно з затвердженим постановою ЦВК календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, сьогодні, 15 вересня, розпочалося висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (стаття 11, частини перша – третя статті 216 Виборчого Кодексу). ЦВК зазначає, що висування кандидатів розпочинається за сорок днів та закінчується за тридцять днів до дня голосування. Триватиме воно з 15 до 24 вересня включно.

«На подачу всіх документів у них 10 днів. Кандидатів реєструють відповідні виборчі комісії. Наступного дня після рішення про реєстрацію — кандидати можуть починати передвиборчу агітацію», - інструктує ЦВК на своїй Фейсбук-сторінці.

А також повідомляє, що, за попередніми списками, 194 партії зголосилися висувати своїх кандидатів.

Раніше «Погляд» інформував про розміри грошових застав на місцевих виборах для Київщини.

Також ми повідомляли, що під час засідання Кабміну 14 вересня було схвалено проєкт державного бюджету на наступний рік. 15 вересня його мають подати на розгляд до Верховної Ради.