Суспільство

Спортсменка з Білої Церкви Анастасія Манєвська здобула бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики (ВІДЕО)

Змагання у поштовху Анастасія не змогла завершити через травму плеча.

Українська спортсменка Анастасія Маневська здобула бронзу на чемпіонаті світу 2023 з важкої атлетики.

Це 4-та медаль для збірної України на ЧС-2023 з важкої атлетики, який проходить у саудівському Ер-Ріяді.

Маневська посіла 3-тє місце у ривку у ваговій категорії до 87 кг з результатом 106 кг. Проте потім на змагання у поштовху Анастасія не вийшла через травму плеча.

За два дні до завершення ЧС збірна України має 2 срібні та 2 бронзові медалі. Раніше на ЧС три нагороди здобула Каміла Конотоп.

Нагадаємо, 14-річний киянин Олександр Бондарев став першим українцем, якого підписала у свою гоночну академію британська елітна команда Формули-1 Williams Racing.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.