#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Головні новини
Буча

Спільно вирішувати проблеми Київщини домовились кандидати від «Перемоги Пальчевського»

11.10.2020 0 Гапон Юлія 000

Таке зобов'язання перед громадою вони взяли, офіційно підписавши меморандум про співпрацю.

У суботу, 10 жовтня, кандидати від партії «Перемога Пальчевського», які балотуються на Київщині, взяли на себе офіційне зобов'язання перед громадою працювати на її благо, підписавши меморандум про співпрацю. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив кандидат на посаду міського голови Бучі та перший кандидат в депутати до Бучанської міської ради від «Перемоги Пальчевського» Сергій Гапон.

Він розмістив відео підписання меморандума і зазначив, що документ зобов'язує кандидатів спільно працювати над вирішенням глобальних проблем Бучанського району та Київської області, що, в свою чергу, пришвидшить їх розв'язання.

https://www.facebook.com/100351055174490/posts/111391664070429/

«Зокрема, спільно планується вирішувати питання нестачі дитячих садочків, шкіл та медичних закладів, припинення хаотичної забудови, розширення та модернізації транспортної інфраструктури прилеглих до Києва районів, стратегічного партнерства з Укрзалізницею щодо будівництва нових залізничних переїздів та переходів тощо», - розповів про плани на майбутнє Гапон.

Меморандум підписали:
Перший кандидат в депутати до Бучанської районної та в депутати Київської обласної ради - Юраков О.Д.
Кандидат на посаду міського голови Бучі та перший кандидат в депутати до Бучанської міської ради - Гапон С.В.
Кандидат на посаду міського голови Вишневого та перший кандидат в депутати до Вишневої міської ради - Касянчук П.А.
Кандидат на посаду селищного голови Гостомеля та кандидат в депутати до Гостомельської селищної ради - Сакун Д.С.
Кандидат на посаду голови та перший кандидат в депутати до Борщагівської сільської ради - Бережний В.П.
Кандидат на посаду селищного голови Коцюбинського та перший кандидат в депутати до Коцюбинської селищної ради - Костюк С.В.
Перший кандидат в депутати до Ірпінської міської ради - Репйова О.В.
Перший кандидат в депутати до Гостомельської селищної ради - Дмитренко В.В.
Перший кандидат в депутати до Білогородської сільської ради - Лашкул С.В.

Надаємо для ознайомлення текст меморандуму.

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
Політична партія «Перемога Пальчевського» в особі кандидатів на посаду голів міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Бучанського району Київської області, кандидати в депутати до Бучанської районної ради Київської області, кандидати в депутати до Київської обласної ради, надалі разом іменовані Сторони, керуючись єдиною метою та спільними завданнями, кандидати на посаду голів міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Бучанського району Київської області, кандидати в депутати до Бучанської районної ради Київської області, кандидати в депутати до Київської обласної ради укладають цей Меморандум про співпрацю, базуючись на тому, що лише активна співпраця, орієнтована на досягнення спільних інтересів та вирішення нагальних питань, пов’язаних з існуючими в м. Києві та Київській області проблемами, розуміючи необхідність об’єднання зусиль задля створення дійсно гідних та комфортних умов проживання місцевих жителів м. Києва та Київщини, уклали цей Меморандум про наступне.

Метою даного Меморандуму є організація злагодженої співпраці між Сторонами для вирішення викладених нижче соціально-економічних завдань міста Києва та Бучанського району Київської області.

Враховуючи те, що сьогодні однією з основних проблем м. Києва та Київської області є хаотична забудова територій без створення належної соціальної інфраструктури, та створений у зв’язку з цим транспортний колапс, Сторони погодили співпрацю по таким основним напрямкам:
- Мораторій на нове будівництво, до затвердження генерального плану територій та вирішення питань нестачі дитячих садочків, шкіл та медичних закладів.
- Будь-яке нове будівництво - після громадських слухань та погодження громадою цього будівництва.
- Будівництво нових розв’язок в регіоні та модернізація існуючих доріг.
- Спільно із Києвом, розробка та втілення в життя стратегічного плану розширення та модернізації транспортної інфраструктури прилеглих до Києва районів Київської області.
- Партнерство у сфері будівництва нових станцій метрополітену до міст-супутників Києва.
- Стратегічне партнерство із Міністерством інфраструктури та Укрзалізницею щодо будівництва нових залізничних переїздів та переходів, а також модернізації існуючих.

Конкретні форми співробітництва Сторін щодо діяльності та взаємодії у кожній об’єднаній територіальній громаді визначатимуться в окремих додатках до цього Меморандуму.

Цей Меморандум набуває чинності з моменту його підписання.

Нагадаємо, раніше «Погляд» публікував біографію кандидата на посаду Бучанського міського голови та депутата Бучанської ОТГ - адвоката Сергія Гапона.