Світ-суспільство
За кордоном
Політика
Економіка

Сьогодні Сбєрбанк, Россельхозбанк та Московськй кредитний банк відключать від системи SWIFT

14.06.2022
Також найбільші світові банки призупинили операції з обслуговування боргових зобов'язань рф.

Сьогодні Сбєрбанк, Россельхозбанк та Московськй кредитний банк відключать від системи SWIFT - зображення

Сьогодні набувають чинності санкції проти трьох великих російських банків – Сбєрбанку, Россельхозбанку та Московського кредитного банку, які відключають від системи SWIFT. Про це нагадав керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, закликавши світову спільноту не зупинятися на цьому.

"В сьомому пакеті санкцій ЄС важливо, щоб ці обмеження торкнулися всіх російських банків, включно з Газпромбанком. Також Bloomberg стало відомо, що найбільші світові банки JPMorgan Chase та Goldman Sachs призупинили операції з обслуговування боргових зобов'язань рф", –

керівник Офісу президента України Андрій Єрмак

За словами Єрмака, українські союзники з США та G7 вже ведуть роботу над посиленням санкцій проти рф. Також керівник ОП наголосив, що група Макфола-Єрмака розробила власні санкційні пропозиції та буде добиватися максимального тиску на росію.

Нагадаємо, нещодавно ЄС погодив часткове нафтове ембарго. Крім того, новий пакет санкцій включає відключення від SWIFT "Сбербанку", заборону ще трьох російських державних мовників та накладення санкцій на осіб, відповідальних за військові злочини в Україні. Також нові санкції проти рф ввели США, запровадивши обмеження проти 17 росіян і 16 юридичних осіб.

Також в червні Єрмак заявив, що в ЄС вже розпочали роботу над шостим паектом санкцій проти росії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.