Новини
Головні новини
Ірпінь

Скандал зі "Слугою народу": в Ірпені кандидаток хочуть "викинути" зі списків


Навколо провладної партії "Слуга народу" прогримів черговий скандал - наразі знову з її осередком в Ірпені.

Сьогодні, 23 вересня, адвокатка Соня Накутна повідомила на своїй сторінці у Facebook про те, що тільки-но вони з колегою Євгенією Ростолопою оголосили, що йдуть кандидатами в депутати Ірпінської міської ради від «Слуги народу», як за ними почали активне «полювання» - скандальні забудовники Пєші стали просити в офісі президента, щоб їх "викинули" зі списків кандидатів.

"Найобурливіше те, що двома простими дівчатами з Ірпеня займається Офіс Президента, звідки надійшла ця вказівка до Київського обласного штабу партії «Слуга народу». Вважаємо, що представників місцевої влади мають обирати мешканці міста, а не замовляти скандальні забудовники, які живуть по принципах 90-х (хто такі бандити Пєші, знає весь Ірпінь)", - зазначила у своєму дописі Накутна.

Адвокатка попросила максимально поширити дану інформацію, сподіваючись, що про ситуацію в Ірпені дізнається головний "слуга народу" - президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, попередній скандал зі "Слугою" був пов'язаний з тим, що "зе-кандидатом" на голову Ірпеня став "чорний нотаріус" Карплюка Максим Нельзін.

Пізніше стало відомо, що за "право" Нельзіна представляти "Слугу народу" в якості кандидата на голову Ірпінської ОТГ забудовник Антон Мирончук заплатив близько 100 тис. доларів.

Валерій Пєший, про якого говорить адвокатка, - також скандальновідомий забудовник, який нещодавно відключив від електрики десяток квартир у ЖК "Київський".

Словом, забудовники (люди екс-мера міста Володимира Карплюка) в Ірпені звикли "рулити" всім. І в "Слузі народу" їм потрібні виключно "свої" люди, які голосуватимуть за "потрібні" рішення. А "незручних" вони намагаються просто "викинути".

Раніше «Погляд» розповідав, що у Києві на протест вийшли студенти КНУ ім. Шевченка - через те, що на території університету відбувся партійний форум політсили «Слуга народу». Адже, відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про освіту», політичні партії (об’єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти. Ця діяльність також суперечить листу Міністерства освіти і науки України «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти» від 14 вересня 2020 року 1/9-525».