Новини

Шляхопровід між Вишневим та Бояркою


На жаль, в Києві все налічується безліч небезпечних ділянок дороги, які наражають на небезпеку як водіїв, так й пасажирів.

Днями у Київській міській раді з'явилася петиція "Побудувати шляхопровід із повною транспортною розв'язкою на Кільцевій дорозі в районі примикання вул. Київської, яка йде з Вишневого та Боярки." Автор ідеї - Костянтин Блажчук.


"Місце примикання вул. Київської до Кільцевої дороги дуже аварійно небезпечне! Всі автомобілі та автобуси, які їдуть з Вишневого та Боярки до центра Києва чи Святошиноського району двічі «швиденько» перетинають чотири полоси інтенсивного руху наражаючи себе і весь потік машин в обох напрямках на небезпеку. Потрібно побудувати шляхопровід з вул. Київської на вул. Зодчих (можливо подвійний – «рибій хвіст») із повною транспортною розв'язкою. Це забезпечить безупинний і безпечний рух усіх учасників. ", - зауважив він.

Також він зазначає, що зараз гарна нагода зайнятися цією проблемою у зв'язку із підпорядкуванням усієї Кільцевої дороги Київській адміністрації і можна сконцентрувати усі важелі в одних руках, залучивши кошти як міста, так і області та Держбюджету. Проголосувати за петицію ви можете переходячи за посиланням - https://petition.kyivcity.gov.ua
Наразі проект від Костянтина набрав 228 голосів із 10 000.

Фото: kyivcity.gov.ua