Новини
Боярка
Київщина-суспільство

Щоб вижити: у Боярці 83-річний дідусь майструє пташині годівнички


Старенький власноруч з дерев’яних дощок створює такі необхідні птахам узимку годівнички. З проханням нарізати певний формат для деталей майбутніх годівниць, дідусь звернувся до місцевої столярної майстерні.

Фото Олександр Бутко

Про це повідомляється в одному з місцевих пабліків Боярки. Автор допису агітував читачів допомогти старенькому, купуючи в нього його пташині годівнички, адже багатьом пенсіонерам зараз вижити досить важко

«Цей дідусь 1938 го року народження, сьогодні приїхав до столярного цеху зі своєю сосновою доскою, з проханням нарізати необхідний розмір!

Фото Олександр Бутко

Дощечки були дуже важкими, тому дідуся відвезли додому з багажем! Дома дідусь виготовляє годівнички для птахів та продає своі вироби! Вражає те, що в своі 84 роки, робить і намагається продати своі вироби щоби вижити!!! Давайте допоможемо разом дідусеві купуючи його вироби!!! Продае в Тарасовкі на кругу!», - розповів Олександр Бутко.

Допис одразу викликав чимало схвальних коментарів. Люди хотіли придбати творіння цього дідуся.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, чим можна і заборонено годувати птахів.  Якщо ви вже вирішили встановити годівницю, до справи підійти максимально відповідально і протягом всієї зими наповнювати її 1-2 рази на добу. Чому? Пернаті звикають до місця і часом останні сили витрачають на те, щоб дістатися місця де, як вони впевнені, чекає на них новий «запас енергії». Якщо ж їжі у такий відповідальний момент не буде – птаха може просто померти.

Також ми розповідали про те, що щодня збільшується кількість пернатих, яких привозять для порятунку до національного парку «Межигір’я». Птахів, які потрапили у скруту, небайдужі люди звозять з усієї України на Вишгородщину, до національного парку «Межигір’я», де створено єдиний в Україні притулок для лебедів. Тут є незамерзаюче озеро, де птахи почуваються комфортно, придбано корм для них і є ветеринарна підтримка.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.