Сезон ранкових руханок відкрили в Обухові
Фізичні вправи зранку віднині відбуватимуться тут щонеділі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/193954786_1192544814517522_9021314241239172693_n-2000x1500.jpg)
Ініцатори переконані: руханка на свіжому повітрі забезпечить бадьорий настрій на цілий день. Тому всіх охочих обухівців запрошують разом починати ранок.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.