#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Ірпінь

Сесія міськради кулуарні зміни у керівництві "Європейської Солідарності" (ВІДЕО)

25.11.2021 2
25 листопада 2021 року відбулася шістнадцята сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання, яку провів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

25 листопада 2021 року відбулася шістнадцята сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання, яку провів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

На засіданні призначили нового голову до "Європейської Солідарності". Однак не усі члени депутатської фракції згодні з таким рішенням.

У свою чергу із фракції "Батьківщина" виключили депутата Дениса Лавровського та призначили туди нових депутатів.

Також Ірпінська міська рада направила звернення до Президента України з проханням якнайшвидше урегулювати проблему завищення тарифу на газ для мешканців багатоквартирних будинків, де створені ОСББ.

Відзначимо, що сьогодні на центральній площі Ірпеня вперше проводилася аудіотрансляція сесійного засідання міської ради.

Загалом, на сьогоднішній сесії Ірпінської міської ради депутати розглянули понад 140 питань.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.