Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Вода

Рибні місця на Вишгородщині


Київський рибоохоронний патруль лише за один день виявив чотири порушення правил рибальства

Риболовля – чудовий відпочинок, релакс, і, звичайно ж, можливість спіймати собі смачну вечерю. Але якщо все робиться у межах норми. Бо якщо це перетворюється у браконьєрство, то замість релаксу буде його протилежність.

Тільки 31 серпня під час рейду Київський рибоохоронний патруль викрив чотири порушення правил вилову риби.

Зокрема, чоловік з металевого човна виловив 9 кілограмів риби. Ніби й браконьєром його не назвеш з огяду на «масштаби» улову, а тим часом він перевищив добову норму вилову на 6 кілограмів, а це -- 6 лящів. А тим часом нанесені збитки становлять 1 360 гривень.

«Згодом викрито ще двох громадян. У першому випадку порушнику вдалося спіймати 6 кілограмів риби, тим самим перевищивши добову норму на 3 кілограми (рибець - 5 шт., лящ - 1 шт.). Збитки становлять 1 445 грн. У другому випадку - на 4 кілограми (плоскирка - 11 шт., лящ - 3 шт., синець - 2 шт.). Нанесені збитки становлять 1 054 гривень. Також виявлено порушника, який добував раків в період заборони на їх вилов забороненим знаряддям лову - «раколовкою-зонт». Завдяки оперативності патрульним впіймати раків громадянин не встиг», повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Ці випадки задокументовані на Канівському водосховищі, в адміністративних межах м. Вишгорода. У всіх випадках складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін зауважує: «Звертаємо увагу рибалок, що одній особі за одну добу перебування на водоймі дозволяється впіймати не більше трьох кілограмів риби. Вивезення з водойми риби та безхребетних - як у свіжому, так і в обробленому вигляді, - незалежно від терміну перебування на водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову (трофей)».