Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області, у зв’язку з тим, що з початку року у с. Велика Снітинка Фастівського району сталось вже 3 пожежі у житловому секторі, 16 січня працівники ДСНС разом з головою сільради та представниками поліції, соціальної та енергетичної служб, комунального та газового господарства провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Великої Снітинки.
Основною метою заходу була перевірка стану печей, електроприладів, а також попередження виникнення пожеж у житлових приміщеннях через проведення протипожежних інструктажів з багатодітними сім’ями, одинокими та престарілими людьми.
Співробітники ДСНС завітали до мешканців Великої Снітинки, які опинилися у складних життєвих умовах та роз’яснили їм правила пожежної безпеки. Акцент було зроблено на причини виникнення пожеж у помешканнях та необхідності проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення загорання через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.
Також, рятувальники звернули увагу господарів на недоліки і надали рекомендації щодо їх усунення. Дітям фахівці ДСНС нагадали як правильно поводитись з вогнем, а також номер екстреної служби.
Вогнеборці вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику з побажаннями пильно слідкувати за пожежною безпекою своєї будівлі та не залишати дітей одних без нагляду.
Пам’ятка про правила пожежної безпеки від Державної служби України з надзвичайних ситуацій:
- не куріть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
- не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
- подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
- при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
Відео рейду по Великій Снітинці:
[embed]https://www.facebook.com/MNSKOB/videos/629240610864153/[/embed]
Фото, відео - ГУ ДСНС України у Київській області.