#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Рух ЧЕСНО запускає онлайн-виставку пропаганди проросійських партій

30.06.2022
Після заборони судом 13 проросійських партій Рух ЧЕСНО вирішив нагадати, як агітували та які наративи просували тепер уже незаконні в Україні політичні сили.

Рух ЧЕСНО запускає онлайн-виставку пропаганди проросійських партій - зображення

В онлайн-виставці “Проросійська партіє, йди нах*й” зібрані приклади агітації різних часів — від перших спроб комуністів та соціалістів на початку 2000-х просувати пострадянську ідеологію та “рускій мір” і до плакатів проросійських політиків, які українці могли бачити на своїх вулицях аж до 24 лютого 2020 року включно.

Рух ЧЕСНО запускає онлайн-виставку пропаганди проросійських партій - зображення

 У виставці зібрані як класичні борди та мерч, так і  креативний чорний PR чи зіпсована агітація, яка показує як насправді ставилися до проросійських сил українські патріоти в різні часи нашої Незалежності.

У нашій колекції не лише сама агітація, а й реакція на неї аудиторії. Наприклад, коли вся Україна була завішана білбордами на підтримку Євгена Мураєва, де він “говорив”, що “тут наша земля”, і пропонував свою “формулу країни”, свідомі українці з  різних регіонів неодноразово обливали їх фарбою. І, звісно, у виставці ви знайдете ще чимало крінжових експонатів з різних часів, які показують несмак проросійських політиків і сьогодні сприймаються геть в іншому світлі, ніж раніше”, — розповідає головна редакторка Руху ЧЕСНО Ірина Федорів.

Рух ЧЕСНО запускає онлайн-виставку пропаганди проросійських партій - зображення

Показово, що попри мільйонні вливання, партія Мураєва змогла набрати лише 6 мандатів на місцевих виборах. А низка проросійських проєктів втрачала підтримку громадян після одного циклу виборів.

Головна мета виставки — не просто поділитися прикладами агітації заборонених нині партій, а показати, що роками їхні меседжі нічим не відрізнялися від тих, з якими 24 лютого в Україну прийшли ворожі війська. І більшого підтвердження, що всі ці 30 років заборонені партії працювали на росію, годі й шукати. На жаль, заборона партій не перешкоджає цим же проросійським політикам балотуватися знову і створювати нові проєкти під вибори. Тому ми наполягаємо на тому, що держзрадників та колаборантів мають притягнути до відповідальності”, — пояснює лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.