Новини
Кримінальні новини
Київ

Розкрадання понад 10 млн грн: підозрюють експрацівницю банку “Хрещатик”

30.11.2020 Дар'я Сафронова 0

Підозрювана підроблювала документи про передачу коштів за депозитними договорами.

Фото: Київська міська прокуратура

Як повідомляється, Київською місцевою прокуратурою №10 повідомлено про підозру ексспівробітниці регіонального відділення ПАТ «КБ «Хрещатик» за фактом службового підроблення та заволодінням коштами вкладників шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Колишня співробітниця банку, відповідальна за оформлення договорів, вступила у змову з іншими працівниками та надавала вкладникам підроблені документи, що нібито підтверджували належність передачі коштів за депозитними договорами. Однак підозрювана не облікувала кошти від клієнтів належним чином та використовувала їх, разом з іншими працівниками, на власний розсуд.

Вказаними діями клієнтам банку заподіяно збитків на загальну суму понад 10 млн грн.

Ще вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу. Інші співучасники злочину також встановлюються.

Нагадаємо, на початку листопада “Погляд” розповідав, як у Києві ексзаступницю директора відділення банку було викрито у незаконному привласненні коштів, щоправда, йшлося про понад 12 млн грн. Київська місцева прокуратура № 10 тоді скерувала до Шевченківського районного суду м. Києва обвинувальний акт відносно шахрайки. Згідно матеріалів слідства, впродовж 2013-2014 років замдиректора регіонального відділення банку надавала клієнтам підроблені документи, що підтверджували належність передачі банку коштів за депозитним договором.

А ще раніше “Погляд” інформував, що начальниці центрального відділення державного банку у місті Києві повідомлено про підозру в заволодінні коштами громадян у сумі понад 1 млн грн. За допомогою логіну і паролю своїх клієнтів, зловмисники створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції із зняття готівки з карткових рахунків потерпілих.