Новини
Російсько-Українська війна

росія готується до повторення масованих ударів по українській інфраструктурі, – Зеленський

Проте Україна готує "відповідь".

росія готується до повторення масованих ударів по українській інфраструктурі, – Зеленський - зображення

росія концентрує сили і засоби для можливого повторення масованих ударів, попередив президент. Про це заявив у своєму традиційному відеозверненні президент України Володимир Зеленський ввечері 6 листопада.

"Окупанти знову застосовували іранські ударні дрони. Є збиття. Але, на жаль, є і влучання.

Ми розуміємо також, що держава-терорист концентрує сили й засоби для можливого повторення масованих ударів по нашій інфраструктурі. Зокрема, і для цього Росії знадобилися іранські ракети. Готуємося відповідати", –

президент України Володимир Зеленський

Також президент нагадав, що останнім часом з’являється все більше повідомлень, що до Чорного моря не вийшов жоден корабель, здатний нести крилаті ракети "Калібр". Зеленський зазначив, що цей дуже вагомий результат забезпечили українські захисники. Крім того він підкреслив, що чим менше залишається від російського Чорноморського флоту, тим безпечнішим стає Чорне море.

Як повідомлялося раніше,  нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України. За словами президента, росія пошкодила 40% енергетичної інфраструктури України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.