Новини
Новини Київської області
Буча
Вишгород
Бородянка

Приймальні Ольги Василевської-Смаглюк на Київщині відновлюють роботу


Після вимушеної перерви відновлюють роботу стаціонарні приймальні депутата України Ольги Василевської-Смаглюк у м. Вишгород та смт Бородянка. Про їх відкриття у м. Буча, смт Іванків та м. Славутич буде повідомлено додатково.

У зв'язку зі значним покращенням епідемічної ситуації на Київщині стаціонарні приймальні Ольги Василевської-Смаглюк у м. Вишгород та смт Бородянка відновлюють свою роботу після вимушеної перерви. Про це повідомляється на офіційній сторінці народної депутатки.

Громадська приймальня у м. Вишгород знаходиться за адресою: площа Шевченка, 1, приміщення райдержадміністрації, перший поверх, каб. 2. Графік прийому: середа: з 9-00 до 13-00, п’ятниця -з 9-00 до 13-00. Тел.: 067-340-65-58; 067-635-51-56.

Приймальня у смт Бородянка знаходиться за адресою: вулиця Центральна, 331, приміщення райдержадміністрації, перший поверх, зала нарад. Графік прийому: середа: з 9-00 до 13-00, п’ятниця - з 9-00 до 13-00. Тел: 067-340-65-09.

"Щодо відновлення роботи приймалень у м. Буча, смт Іванків, м. Славутич повідомлю додатково", - зазначає народна депутатка.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що у минулому році на Київщині працювали, окрім звичайних, “мобільні приймальні народного депутата” Ольги Василевської-Смаглюк.

Також ми публікували “Актуальне інтерв’ю” з Ольгою Василевскою-Смаглюк.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.