Новини
Україна
Екологія

Прогноз погоди на 22 вересня (ВІДЕО)

Опадів у столиці не очікується.

Загалом на території України, крім Івано-Франківська, Закарпаття та Чернівців, дощів не буде. У зазначених областях вони будуть короткочасними, можуть бути грози.

Температура вдень становитиме від 23 до 25 градусів. Уночі – 12-16 градусів. Вітер матиме південно-східний напрямок та швидкість від 5 до 10 м/с.

У Карпатах вночі обіцяють туманну погоду.

У Києві вдень обіцяють температуру від 24 до 26 градусів, увечері варто чекати від 13 до 15 градусів. У всіх областях, крім Чернігівської, Полтавської, Луганської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської, обіцяють підвищену пожежну небезпеку.

Нагадаємо, 29 серпня у Києві знову були зафіксовані три температурних рекорди. Зокрема, ніч на середу у столиці виявилась найтеплішою, адже температура не опустилася нижче +22,8°С. Попереднє рекордне значення 2015 року перевищено на 2,7°С.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.