#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь

Проблеми з електричками: влада Ірпеня заборгувала «Укрзалізниці» понад 6 млн грн

27.08.2020 Гапон Юлія 000

Гроші на політичну агітацію у команди Карплюка є, а на покращення умов перевезення пасажирів, які через нестачу робочих місць у місті їздять на роботу в Київ - немає.

Ірпінська міська рада заборгувала «Укрзалізниці» понад 6 млн грн. Таку відповідь на запит стосовно причин нестачі електропоїздів та вагонів, які прямують з Ірпеня до Києва, отримав адвокат Віталій Купрій.

«І це разом із боргами інших міст регіону не дає можливості ремонтувати рухомий склад приміських потягів. Тобто фінансові проблеми у команди Карплюка із всіма, навіть із «Укрзалізницею». В школах саме низьке фінансування по області, в лікарнях не вистачає на ремонт швидких, немає коштів зробити системи відведення дощової води тощо. Проте є мільйони на зняття відеокліпів і роздачу глянцевих журналів», - зазначив Купрій у своєму дописі на Facebook, проілюструвавши його фотографіями відповіді на запит.

Там цитують статтю 9 Закону України "Про залізничний транспорт", в якій чітко зазначено, що при рівні тарифів, які не забезпечують рентабельності перевезень, збитки залізниці повинні компенсувати з місцевого бюджету.

«Укрзалізниця» зазначає, що цю статтю закону місцева влада не виконує взагалі, а це ставить під загрозу діяльність приміського руху поїздів. Тобто ще трохи і від бездіяльності Ірпінської міської ради можуть постраждати пасажири, які їздять до столиці приміським транспортом.

Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав про те, що карантинні норми щодо пасажирських перевезень грубо порушуються, люди їздять у переповнених вагонах, адже у Приірпінні курсують менше електропоїздів, ніж потрібно, і в них менше вагонів, ніж мало б бути.