Про Андрія Кузьменка знімуть фільм по його книзі
Популярну книгу лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка «Я,« Побєда »і Берлін» екранізують. Повідомляється, що стрічка вийде на екрани в кінці 2020 року. Режисером картини виступить Ольга Ряшина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1-3.jpg)
У книзі йдеться про реальні історії з життя музиканта, що розгорнулися на початку 90-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль «Перемога». Хлопець вирушає на цій машині до Берліна, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». Добравшись до Берліна, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Все це подорож до столиці Німеччини повно божевільних і разом з тим кумедних пригод.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/96_original-2000x1335.jpg)
«Ми обов'язково залишимо у фільмі унікальний гумор Андрія Кузьменка, яким сповнена його повість. Взагалі творчість Скрябіна з плином часу не тільки залишається досить актуальним, а й наповнюється новим змістом в нашому сьогоденні», - зазначила режисер Ольга Ряшина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/9a108f7d5e6da17c25163a8032141a4da33fcfbf.jpeg)
Зйомки картини проходитимуть в Києві, Львові та Берліні. Спеціально для стрічки її творці знайшли в цих містах куточки, де збереглася замурзана автентика 30-річної давності. Творці картини відзначають, що дизайнери фільму зроблять все, щоб глядач максимально відчув дух важких 90-х, шалений драйв німецької столиці. Також наголошується, що саундтреками до фільму стануть пісні групи «Скрябін».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/im578x383-23.jpeg)
Хто зіграє головні ролі в майбутній картині - поки тримається в секреті. Однак уже відомо, що разом з українськими акторами в картині візьмуть участь і їхні німецькі колеги.
Продюсер картини Олексій Терентьєв зазначив, що прибуток від прокату фільму «Я,« Побєда »і Берлін» буде перераховано до Благодійного Фонду імені Кузьми Скрябіна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/a5b8003596f5c022673e5eeccdd584a8.jpg)
«Цією організацією керує дружина Кузьми - Світлана Бабійчук. Фонд підтримує дітей сиріт, допомагає лікарням, дитячим будинкам та іншим установам соціального забезпечення, піклується про тяжкохворих, допомагає армії України та військовим з госпіталів », - розповів Олексій Терентьєв.