Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Потреби вводити локдаун немає, – Степанов


Але українці мають суворо дотримуватись карантинних вимог.

фото: freepik.com

В Україні, як і в усьому світі, розпочалась третя хвиля пандемії COVID-19. 17 березня був зафіксований абсолютний антирекорд летальних випадків від ускладнень коронавірусної хвороби: 289 смертей за добу, 18 березня трохи менше – 267 померлих.

За минулу добу додалося 15 053 нових випадків зараження, 17 березня було 11 833 нових хворих.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1092), Житомирській (1398), Львівській (1092), Одеській (997) та Хмельницькій (800) областях.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, спалах коронавірусу триватиме до кінця квітня. У прямому ефірі ТСН очільник МОЗ зазначив:

«COVID-19 – це не іграшка, не жарти. Цей важкий період у нас точно буде тривати десь до кінця квітня. Головне – зберегти якомога більше життів українців у цій війні».

Потреби вводити локдаун немає, – Степанов
фото: freepik.com

Однак на запитання, чи потрібно в Україні вводити локдаун через спалах коронавірусу, міністр зауважив:

«Я не вважаю, що нам зараз потрібен загальнонаціональний жорсткий карантин. Якщо буде більше звернено уваги саме на карантинні обмеження, які діють на території регіону, щоб не допустити до «червоного» рівня. Якщо вже область перейшла у цей рівень, то важливо виконувати ті правила, які дає Міністерство охорони здоров'я».

Епідситуація в регіонах 18 березня така, за даними МОЗ:

Зважаючи на несприятливу епідеміологічну ситуацію в країні, у Києві футбольні матчі пройдуть без глядачів, щоб футбольний матч не став для Києва другим Буковелем.

Ситуацію погіршує британський штам коронавірусу, який підтверджений ще у двох областях України та який є більш агресивний, ніж європейський, італійський, іспанський штами коронавірусу, що циркулювали до цього в країні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.