Новини
Головні новини
Ірпінь

Постраждала в аварії на Ірпінській трасі жінка-водій померла, у неї залишилося двоє маленьких дітей


Стало відомо, що постраждала в ранковій аварії на Ірпінській трасі жінка-водій померла, у неї залишилося двоє маленьких дітей. Про деталі аварії роповіла жителька Ірпеня Михайлина Скорик у Фейсбук: "Наслідки ранкової аварії на новій трасі в Ірпені жахливі: водія Mitsubishi звати Альона Корнієнко - у аварії їй пошкодило ноги та грудну клітку. Лікарі намагалися її врятувати, але це не вдалося, - маємо підтвердження від співробітниці "швидкої" та знайомих, що Альона померла в лікарні.
У неї залишилося двоє маленьких дітей. Раніше поширювали номер її картки Приват: 5168 7573 4108 4236 Альона Корнієнко - не факт, що вона все ще працює. Але родина точно потребує підтримки".
Крім того, пані Михайлина, як і до того багато місцевих жителів, наголосила на тому, що всі ми потребуємо безпеки на цій трасі, де точно бракує відбійників між смугами та освітлення в темний час доби. П.С. Нижче розміщуємо номери карток для тих, хто хоче допомогти сім'ї. Номер телефону сестри загиблої для уточнення деталей: 0671834945.