Новини
Російсько-Українська війна

Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний

До виходу на державний кордон залишається 50 км.

Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - зображення

Збройними силами України під контроль України вже повернуто понад 3 000 кв км. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в неділю, 11 вересня.

"Збройні Сили України продовжують звільнення окупованих росією територій. Від початку вересня понад 3 000 кв км повернуто під контроль України", –

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Він також розповів, що на Харківському напрямку Збройні сили України почали просуватися не тільки на південь та схід, а й на північ. Натомість до виходу на державний кордон залишається 50 км.

"На цих світлинах – результати роботи кількох підрозділів Збройних Сил. У тісній взаємодії вони звільнили села Байрак, Нова Гусарівка, Щурівка й Вільхуватка.

Захоплення потужних укріпрайонів російських військ, котрі вони гордо назвали «Масква», «Омск» й «Пітєр», дало змогу розгорнути контрнаступ на Балаклію, Ізюм та Куп‘янськ.

Пишаюся і вдячний кожному українському військовослужбовцю", –

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - зображення
Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - 1 - зображення
Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - 2 - зображення
Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - 3 - зображення
Понад 3 000 кв км повернуто під контроль України, – Залужний - 4 - зображення

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів на Харківщині. До слова, лише 8 вересня писали про те, що ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів на Харківщині. А напередодні президент України повідомив, що українські захисники мають хороші новини у Харківській області, проте й він називати відвойовані населені пункти не став. Також раніше Зеленський повідомляв, що з 1 вересня звільнено понад тисячу квадратних кілометрів території України.

Також є інформація, що найближчими днями ЗСУ мають змогу оточити понад 10 тисяч окупантів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.