Новини ШоуБізу

Полякова розкрила, як насправді опинилася на грузинських Танцях із зірками

Співачка Оля Полякова розповіла, що в тому, що наразі вона танцює на паркеті грузинського шоу «Танці з зірками» винен випадок.

Полякова розкрила, як насправді опинилася на грузинських Танцях із зірками - зображення

За її словами, все сталося у ресторані у Тбілісі. Того літнього вечора Полякова після свого благодійного концерту в Грузії відпочивала у компанії продюсера концерту та добре відомого українській публіці за участю у телешоу «Холостяк» та «Танці з зірками» Іраклі Макацарія.

«Ми сиділи ввечері у ресторані, вже після благодійного концерту, та пили сапераві. І це воно все винне, тому що я мекнула та пообіцяла танцювати.

А я жінка, яка завжди тримає своє слово», - розповіла Полякова в інтерв'ю ЖВЛ, додавши, що її участь у грузинських «Танцях» також має благодійний контекст.

Полякова розкрила, як насправді опинилася на грузинських Танцях із зірками - зображення

Українська співачка є амбасадором благодійного проекту «Незламні», у рамках якого вона допомагає збирати кошти на протезування українців, які постраждали від російського вторгнення.

Нагадаємо, що партнером Олі у шоу є український танцюрист Макс Єжов, який уже брав участь у «Танцях зі зірками» у парі з Лесею Нікітюк.

Цікаво, що організатори шоу обіцяли співачці, що її партнером стане грузин. Однак потім було вирішено, що у парі мають бути лише українці. Ні Полякова, ні Макс Єжов не знали, з ким танцюватимуть, і побачили один одного вже в Грузії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.