Поліція Борисполя затримала чоловіка, який нібито замінував аеропорт
![Поліція Борисполя затримала чоловіка, який нібито замінував аеропорт Поліція Борисполя затримала чоловіка, який нібито замінував аеропорт - зображення](/storage/resized/lg/news/959b2d74-cf22-46ad-93f1-f56350a6232a/picture2_v-kieve-zaderzhal_345522_p0-3.jpg)
Пресслужба Нацполіції повідомила про затримання 61-річного жителя Київщини, який 14 лютого зателефонував до поліції та повідомив про замінування аеропорту Бориспіль.
При цьому він заявив, що сам перебуває у Харкові.
Спеціалісти вибухотехнічної служби спільно із поліцейськими аеропорту, працівниками полку особливого призначення, інспекторами патрульної поліції, кінологічною службою Київщини та авіаційної безпеки обстежили приміщення терміналу D та прилеглу територію аеропорту і не виявили жодних підозрілих предметів.
Поліцейські Бориспільського РУП оперативно встановили особу псевдомінера. 61-річного жителя села Козлів затримали у селі Семенівка у стані алкогольного сп’яніння. У чоловіка вилучили телефон, з якого було здійснено дзвінок до поліції.
![Поліція Борисполя затримала чоловіка, який нібито замінував аеропорт Поліція Борисполя затримала чоловіка, який нібито замінував аеропорт - зображення](/storage/resized/lg/news/959b2d74-cf22-46ad-93f1-f56350a6232a/50dd9b59-8d4a-43ee-afaf-6a476f9f3312.jpg)
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.
Повідомляється, що аеропорт свою роботу не припиняв та працює в штатному режимі.
Раніше повідомлялося, що Україну накрила хвиля псевдомінувань. Лише за три тижні 2022 року, в Україні трапилося понад 300 "мінувань". При цьому, за весь минулий рік таких інцидентів було 1 100.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.