Новини Київської області
Спорт

Поліцейський з Київщини виборов срібло на Кубку України з легкої атлетики

За перемогу змагалися більш як 170 спортсменів.

Поліцейський з Київщини виборов срібло на Кубку України з легкої атлетики - зображення

Поліцейський Київщини Володимир Киц здобув срібло на змаганнях з легкої атлетики, що відбулися у Львові.

Про це повідомляє пресслужба Поліції Київської області.

Зазначається, що за перемогу змагалися більш як 170 спортсменів.

Старший інспектор тренінгового центру капітан поліції Володимир Киц брав участь у змаганнях на дистанції 3000 метрів і пробіг її за 8:29, отримавши срібну нагороду.

Поліцейський також здобув бронзу на дистанції 1500 метрів, подолавши її за 4:07.

Нагадаємо, нещодавно кіберполіцейський з Київщини переміг у благодійному турнірі з паверліфтингу. За результатами змагань поліцейський посів I місце в становій тязі у ваговій категорії до 90 кг. Крім того, під час цього змагання правоохоронець встановив особистий рекорд, піднявши вагу 240 кг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.