Подробиці вбивства майора поліції в Баришівці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/5cce91e555c59-screenshot-1772_1200.png)
Фото: facebook.com/kostiantyn.stogniy
В ніч на 5 травня невідома особа нанесла смертельне поранення заступнику начальника Баришівського відділення поліції.
Як стало відомо у ніч вбивства майор поліції Антон Павленко святкував свій день народження у одному із кафе в Баришівці.
За словами вітчима вбитого це вже не перший замах на життя майора. У січні в нього стріляли на подвір'ї будинку, в якому він мешкав. Тоді поліцейський дивом вижив - куля влучила у голову та сильно пошкодила ніс. На пластичну операцію збирали гроші всією родиною, а нападників так і не знайшли.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Novyj-rysunok.jpg)
Антон Павленко - виріс у Баришівці, закінчив школу з золотою медаллю, а потім закінчив Луганський університет внутрішніх справ. Служити у правоохоронних органах було його мрією. Проходив службу в зоні проведення ООС. На посаду заступника начальника Баришівського відділку поліції прийшов у званні капітана і згодом отримав майора.
2 травня у Павленка народився син, тож у трагічну ніч чоловік святкував одразу два свята.
У поліції пов'язують вбивство майора із його професійною діяльністю.