Піротехніки ДСНС знешкодили вибухові предмети на Київщині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/IMG-e9f424b5f65dba97fdc975d00dfba7d4-V.jpg)
15 квітня під час обстеження території м. Васильків, с. Ремезна Обухівського району та с. Руда Сквирського району фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Білої Церкви виявили мінометну міну калібру 50 мм, артилерійський снаряд калібру 122 мм, гранату Ф-1.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/IMG-144eceed5891c3a4f2f2b958ffcbcf6a-V.jpg)
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
Пітротехніки вилучили вибухонебезпечні предмети та знешкодили шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів.