Підприємці Київщини поповнили місцеву казну на суму 1,1 млрд грн єдиного податку
Попри карантин, бізнес Київської області не збавляє обертів, продовжуючи свою діяльність.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116685289_343501530379674_3747637082995535037_n.png)
За перше півріччя малий та середній бізнес Київщини сплатив до місцевих бюджетів 1,1 млрд грн єдиного податку, збільшивши темп приросту на 107,3 млн грн, або 11% порівняно з відповідним періодом минулого року.
Про це розповів очільник податкової служби області Олександр Загорський.
Наразі в податкових органах Київщини обліковуються 86236 спрощенців. З них переважна більшість – 78411 – фізичні особи-підприємці, решта ж – 7825 – юридичні особи.
Найбільші суми забезпечили підприємці, які ведуть свою діяльність на територіях Києво-Святошинського управління – 216,8 млн грн, Білоцерківського – 191,4 млн грн, Ірпінського управлінь – 163,5 млн грн.
Зокрема, у розрізі категорій платників фізичні особи–підприємці сплатили 914,1 млн грн, збільшивши суму майже на 100 млн грн, або 12%.
Юридичні особи (ІІІ група) перерахували до бюджетів 124,6 млн грн, що на 6,2 млн грн, або 5% більше за надходження першого півріччя 2019 року.
Сільгоспвиробники (четверта група) – юридичні особи спрямували до скарбниць 85 млн грн, що на 2 млн грн перевищує суму, яка надійшла у січні-червні минулого року.
Нагадаємо, ми попереджали, що на початку серпня в Україні не реєструватимуть нових фізосіб-підприємців.