Підказка для бібліотекарів: рекомендована тематика семінарів
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого пропонує скористатися виданням «Нові ідеї розвитку: від міні-гранту до проектної діяльності»
Бібліотеки давно вже не є просто книгозбірнями, де можна прочитати літературу чи взяти додому, аби насолодитися спілкуванням з книгами у домашній обстановці. Бібліотеки стають місцями активного спілкування людей, організовують пізнавальні заходи, впроваджують цікаві й потрібні для громад проєкти.
«Бібліотека має служити потребам громади, а її публічний простір – це місце, де людина може відчувати себе частиною громади, простір, в якому запровадження соціальної ініціативи руйнує усталений стереотип «бібліотека для книжок». Це твердження знаходить все більше прихильників серед українських бібліотекарів. Утім, не кожний знає з чого розпочати зміни в діяльності бібліотеки, де знайти фінансування на реалізацію власних ідей, як налагодити комунікацію в команді тощо», зауважує науково-методичний відділ Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.
І пропонує підказки – де шукати ідеї для новаторських рішень.
«Настав час вчитися самому і навчати інших! Ми впевнені, що вам стане у пригоді рекомендована тематика семінарів працівників районних і міських бібліотек «Нові ідеї розвитку: від міні-гранту до проектної діяльності» (2018, укладач Марина Адаменко, головний бібліотекар НБУ імені Ярослава Мудрого)».
Також можна скористатися електронною версією виданняза посиланням (на сайті електронної бібліотеки «Культура України»).