Новини
Бровари
Екологія

Під Києвом з’явиться сучасний сортувально-переробний комплекс


Відкрити першу чергу комплексу планують вже восени 2022 року.

Фото ілюстративне. Джерело: pixabay.com

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці голова Броварської районної державної адміністрації Георгій Біркадзе.

У селі Богданівка, Броварський район, побудують сучасний сортувально-переробний комплекс. Це має вирішити серйозну проблему із сортування та утилізації відходів в Київській області.

«Це буде не просто новий і сучасний комплекс, він буде потужним і унікальним. Зможе сортувати і переробляти до 300 тисяч тон твердих відходів на рік», – повідомив Георгій Біркадзе.

Також зазначається, що об’єкт запускатимуть в експлуатацію у два етапи. Натомість першу чергу, яка матиме потужність до 200 тисяч тон відходів, планують відкрити вже восени 2022 року. А через два роки після тестування потужностей мають запустити в роботу й другу чергу.

«Цей комплекс є нетиповим для України і має унікальну технологічну карту поводження з відходами, методами застосування обладнання та має у своєму складі елементи власної розробки», – додає у дописі голова Броварської райдержадміністрації.

Як повідомляв «Погляд», Coca-Cola, PepsiCo і Nestlé стали лідерами по забрудненню планети пластиком. Варто зазначити, що наразі матеріали, створені руками людини, переважили всю біомасу Землі.

А про те, чому сортування сміття стало необхідністю та як правильно це робити – дивіться у сюжеті «Погляду».

Нагадаємо також, що у столиці запрацювали пункти приймання неробочої техніки.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.