Під Броварами у ДТП з вантажівкою постраждав дідусь
Аварія сталася 10 січня близько 12-ої години при в'їзді в село Гоголів (Прилуцька траса). Із вантажівкою зіткнулася автівка «КІА».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/5-1024x768-1.jpg)
Про ДТП повідомляє Трибуна Бровари. За попередньою інформацією правоохоронців, водій легкового автомобіля рухався з центру села і на розвилці виїхав на головну трасу, проігнорувавши знак пріоритетності «Дати дорогу».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/6-1024x768-1.jpg)
У цей момент головною дорогою з боку Броварів (Прилуцькою трасою) рухалася вантажівка, перед якою і намагався «проскочити» легковик. Водій вантажівки не був готовий до такого маневру КІА і не встиг загальмувати. Уникнути зіткнення не вдалося.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/12-1024x768-1.jpg)
Постраждалого водія КІА 1945 р.н (75 років) у броварську лікарню доправила «швидка», яку викликали свідки ДТП. Водій вантажівки не постраждав. Як повідомили в броварській лікарні, у потерпілого, мешканця с. Квітневий, – перелом шийного відділу хребта.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/4-1024x768-1.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як на Вишгородщині автомобіль зніс електроопору.
Читайте також про те, як біля села Чайки порушник погрожував людям ножем.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.