Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені
![Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/9ab74365-fe51-46e8-9145-171a7ddcfbcc/59fe1ea4-ec79-482c-bcdb-6dc50c32e469-e1701072886345.jpg)
У Бучі складні погодні умови призвели до падіння дерева. На місці вже працюють комунальні служби міста, щоб ліквідувати небезпеку.
Про це повідомили в КП "Бучасервіс".
Зазначається, що синоптики попереджають про погіршення погодних умов: очікуються снігові замети та хуртовини.
![Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/9ab74365-fe51-46e8-9145-171a7ddcfbcc/e3ada011-482f-4b94-8f1b-68688b43cc0c.jpg)
Для ліквідації зимової негоди та забезпечення безпеки дорожнього руху, автомобільні дороги Бучанської громади з 3-ої години ночі обробляються протиожиледною сумішшю.
![Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/9ab74365-fe51-46e8-9145-171a7ddcfbcc/cb495723-902a-44a2-bc1e-8b4f0dd6fea2.jpg)
"Водіїв просимо утриматися від поїздок без нагальної потреби найближчими днями. Про обірвані електролінії, обледеніння доріг, відсутність електро-, водо-, газопостачання та засніження доріг – повідомляйте у відділ ЖКІ Бучанської міської ради: 04597-48512", –
наголосили в КП "Бучасервіс".
Також деревопад стався в Ірпені. За адресою вул. Лисенка працівники благоустрою міста ліквідовують наслідки негоди, які призвели до падіння дерев.
![Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені Перші наслідки негоди: складні погодні умови призвели до падіння дерев у Бучі та Ірпені - зображення](/storage/resized/lg/news/9ab74365-fe51-46e8-9145-171a7ddcfbcc/fbc29971-b7d3-4a73-91a3-9e4b7576f0c0-e1701074524716 (1).jpg)
Також, у Києві вітер пошкодив головний прапор України.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.