Перше золото на Іграх у Пекіні виборола лижниця з Норвегії

На зимових Олімпійських іграх у Пекіні розіграли перший комплект нагород.

Перше золото на Іграх у Пекіні виборола лижниця з Норвегії - зображення

Про це повідомило РБК-Україна.

Тож 33-річна норвежка Тереза Йохауг стала золотою призеркою Олімпійських ігор, які 4 лютого розпочалися у Пекіні.

Норвезька спортсменка перемогла у скіатлоні  –  це змішана лижна гонка переслідування, у якій половину 15-кілометрової дистанції долають класичним стилем, а другу – ковзанярським ходом. Для Йохауг ця золота олімпійська медаль стала другою в кар'єрі. У Ванкувері-2010 вона здобула золото в естафеті 4x5 км.

Розрив між Йохауг та суперницею, представницею ОКР, склав більш як 30 секунд. Водночас третє місце і бронзову медаль виборола австрійка Терезі Штадлобер.

З української збірної найкращою стала спортсменка Марина Анцибор – вона завершила гонку на 57-й сходинці.

Раніше ІА Погляд повідомляла, що у Пекіні розпочалася церемонія відкриття зимових Олімпійських ігор. Китайці влаштували видовищне шоу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.