Новини Київської області
Ірпінь

Перша "Ластівка". За відбудову Ірпеня беруться недоброчесні забудовники

Санаторій "Ластівка" – одна з небагатьох зелених зон, яка залишилася в Ірпені після того, як команда ексмера Володимира Карплюка по-варварськи забудовувала наше місто.

Перша

На останній сесії, 16 травня, всі фракції, крім "Голосу", підтримали забудову цього санаторію задля того, щоб ті, хто залишився без житла, мали де жити. Це 7-8 га лісу, які межують з табором "Восток".

бСаме його перед війною ці ж депутати віддали під забудову. 

Тоді ж громада звернулася з вимогою не голосувати за розробку детального плану території "Ластівки" та запропонувала альтернативи для розселення постраждалих. 

Подібні речі з боку влади відбувалися з 2015 року, коли перемогла партія "Нові обличчя". Тоді під прикриттям АТОвців та переселенців знищувалися зелені зони в Ірпені.

Ті зелені зони і заплава річки Ірпінь, які зараз допомагали ЗСУ стримувати ворога біля Києва і не пропускати далі.

Зараз Ірпінь отримав статус міста-героя. Місцеві забудовники знову цинічно користуються цієї відомою на весь світ історією, щоб заробляти на людській біді.

І дії місцевої влади з боку громади майже неможливо контролювати, бо як і в 2015 після початку війни, забудовники прикрилися людським горем.

Тоді всі, хто виступав проти забудови стратегічних для безпеки Ірпеня зелених зон, оголошувалися "продажними активістами".

Сьогодні ж голова міста Олександр Маркушин публічно погрожує незгодним розправою з допомогою поліції.

Перша

Є величезний ринок житла, який здається в оренду, і який можна зараз дати тим, у кого його немає, є санаторії і табори для відпочинку, є готелі, багато квартир ще не продані у новозбудованих будинках, але приймається хибне рішення - знищити чи не останні зелені зони міста.

Бо на всіх інших варіантах забудовники Ірпеня не зароблять грошей.

З рекреаційної території дуже легко зробити висотку. А от навпаки ще не вийшло ні в кого.

От тільки ця війна показала, що коли йде ворог – зелена зона може стати форпостом для опору, а в мирний час – це здоров’я наших дітей.

Для розуміння, окупанти прийшли в Ірпінь не в 2022 році. А тоді, коли на виборах в Ірпені перемогла партія забудовника й ексрегіонала Володимира Карплюка "Нові обличчя".

Як не парадоксально, ексрегіонал переміг на виборах після Революції Гідності – 2015 року.

У цьому помогла маніпуляція та обман, бо їх виборча кампанія базувалася на закликах "збережемо ліси", "нехай тут бігають білочки", "Ірпінь – місто здоров'я"

Та після отримання повноважень ця команда швиденько прибрала до рук і забудувала всі комунальні землі, вирубала зелені зони в місті та навіть поза його межами і подалася забудовувати заплави річок Ірпінь та Бучанка. До нищення природи приєдналися й депутати інших партій та перед війною, згідно з аналізом Руху ЧЕСНО, стали кандидатами на відкликання.

Перша

Весною 2022 року саме заплава та врятований від забудовників Біличанський ліс став природним щитом столиці і допомагав ЗСУ боротися з ворогом і стримувати наступ на Київ.

Ці політики перемогли так, як і російські політики, які тримають владу.

З виборцями окупанти-забудовники, які контролюють депутатську більшість, працювали за допомогою пропаганди.

При забудовниках Ірпінь мав, так би мовити, м’яку окупацію – думка громадян ігнорувалася, ресурси розподілялися так, як це було треба Карплюку і його команді. Наші податки виводили на свої фірми і розпилювали. Чого ж люди їх вибирали?

Перемогу на виборах забезпечувала бюджетна гречка – гроші вкладали в фотозони, стратегічні речі для громади ніхто не робив і зрештою блогери писали про топ-10 причин, чому не варто купувати квартиру в Ірпені. 

Перша

І ті, хто возив торти рашистам, хто жив на відкатах і схемах, ціннісно не змінюються. Кому війна, а кому… 

Та настав час змінитися суспільству, і громада Ірпеня вимагає від влади зважувати на нашу думку та пропонує власне бачення розвитку міста.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.