Новини
Київщина
Бориспіль

Переяславську РДА ліквідували

27.01.2021 Оксана Кириленко 0

Працівників установи звільнять 4 лютого та виплатять вихідну допомогу.

Фото: wikimapia

Це близько сорока людей.

Про це Переяслав.City повідомив голова РДА Сергій Дяченко.

Справа у тому, що процесі децентралізації адміністрація як орган державної виконавчої влади ліквідованого району ввійшла до складу Бориспільської РДА. Туди на роботу перейшли поки що лиш два працівники з підрозділів переяславської райдержадміністрації. 

Районне управління соцзахисту населення працюватиме й надалі.

Згодом, 4 березня, має бути звільнений заступник голови РДА Андрій Коркач. Коли звільнять голову Переяславської РДА Сергія Дяченка, поки що невідомо.

На даний час Сергій Дяченко та Андрій Коркач керують процесом ліквідації РДА як установи.

Приміщення райдержадміністрації безоплатно передано у власність Переяславської міської громади. Там, після ремонту, буде розташовуватися мерія.

Що робити із майном ліквідованої РДА, вирішуватимуть у Бориспільській районній держадміністрації. Зауважимо, ми розповідали, що на Переяславщині звільнили всіх працівників закладів культури.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що виділено кошти для райдержадміністрацій, які ліквідуються. Дізнайтеся, і як діють ЦНАПи Київщини в перехідний період.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.